FotogalériaMiloj Spiš o.z.

Super User

Super User

12. ročník súťaže "Najkrajšia fotografia z územia MAS 2022"

Zverejnené v Aktuality

Národná sieť rozvoja vidieka SR pozýva miestne akčné skupiny zapojiť sa do 12. ročníka súťaže „Najkrajšia fotografia z územia MAS 2022“. Využite príležitosť prezentovať krásy prírody vášho územia, inšpiratívnych ľudí a ich život na vidieku, ľudové zvyky a tradície, ako i miestne pozoruhodnosti prostredníctvom miestnej akčnej skupiny vo vašom území. Súťaž je určená miestnym akčným skupinám, ktoré prihlášky spolu so súťažnými fotografiami s uvedeným menom autora, názvom a stručným popisom (na CD/USB) môžu posielať do 13. júna 2022 na adresu: Agentúra pre rozvoj vidieka, Akademická 4, 949 01 Nitra. MAS sa môže prihlásiť do každej kategórie s 1 fotografiou. Podrobnosti o zapojení sa do súťaže nájdete v prihláške. Hlasovanie o víťazoch v jednotlivých kategóriách bude prebiehať na facebookovom profile NSRV SR po uzavretí prihlasovania sa.

Súťažné kategórie:
1. Naša príroda
2. Naši ľudia
3. Naše tradície
4. Naša budúcnosť
5. Naše „naj“
6. Život v našej MAS
7. Naše kroje
Tešíme sa na vaše unikátne zábery. 

Kontaktná osoba pre otázky k súťaži: Simona Radecká - tel: +421 907 983 382, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dokumenty na stiahnutie

Čítať ďalej...

Zachráňme prístup LEADER na Slovensku | PETÍCIA

Zverejnené v Aktuality

Vážená/ý člen i nečlen (bývalý člen) MAS Miloj Spiš, o.z.,

nakoľko situácia s prístupom LEADER a celkovo s rozvojom vidieka na Slovensku sa vďaka neúnosne byrokraticky nastaveným podmienkam čerpania a mnohým nezmysleným kontrolám a pravidlám riadiacich orgánov, dostala do vážnych problémov a kompetentní nie sú aktívni krízovú situáciu účinne riešiť, dovoľujem si Vás v mene našej MAS Miloj Spiš, v mene Národnej siete MAS SR ako členka Predsedníctva a aj ako členka petičného výboru týmto vyzvať o podporu petície a podpis petície na záchranu prístupu LEADER na slovenskom vidieku.

Petícia za záchranu prístupu LEADER na Slovensku je zverejnená na stránke mojapeticia.sk, kde ju môže podpísať každý človek, ktorému záleží na podpore a rozvoji slovenského vidieka.

Prosím pridajte sa:

Prehľad čerpania zo zdrojov na program LEADER  na Slovensku ku koncu roku 2021. Výsledok prieskumu spoločnosti ELARD (európske zoskúpenie zástupcov LEADER v krajinách EÚ).
Current implementation LEADER

Čítať ďalej...

MAS_082/4.2/3 - Výzva podopatrenie 4.2 MAS Miloj Spiš (MAS_082/4.2/3)

Zverejnené v Archív výziev

 MAS Miloj Spiš, o.z. vyhlasuje uzavretú výzvu z Programu rozvoja vidieka  na podopatrenie 4.2 - Podpora pre investície na spracovanie/uvádzanie na trh a/alebo vývoj poľnohospodárskych produktov.

 

Príjem ŽoNFP v termíne od 22.2.2022 do 13.4.2022

MAS_082/4.2/3 - Výzva podopatrenie 4.2 MAS Miloj Spiš (MAS_082/4.2/3)
Odkaz na stránky itms2014.sk (Informácie o eurofondoch, grantoch a projektoch)

Prílohy k výzve:

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála